Zaloguj  Zarejestruj  Zwroty i wymiana
Serwet
  Twój koszyk jest pusty.
 
Produkty
lub napisz: sklep@serwet.pl

Świece

 
Świece - światło jest budulcem klimatu. Odpowiednio wykorzystane mogą stworzyć niezapomniany nastrój, dlatego używane są one m.in. do celów dekoracyjnych. Stąd też producenci takich artykułów coraz częściej zajmują się przygotowywaniem niespotykanych kształtów oraz rozwiązań, by były wyjątkowe i nietuzinkowe.

Przybierają rozmaite kształty, zmieniają także barwy i wzornictwo, mają rożne rozmiary. Ponadto w ofercie występują zapachowe, z których podczas spalania wydziela się miły, aromatyczny zapach. Stały się one często wykorzystywaną ozdobą podczas różnorodnych uroczystości. Doskonale komponują się z kwiatami, są dekoracją stołów oraz elementów wyposażenia sal wymagających dekoracji. Używane są nierzadko przez zawodowych dekoratorów wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się dziesiątki rozmaitych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem niemieckiego producenta, firmy Papstar. W zależności od potrzeb, mogą one być tradycyjnymi woskowymi lub parafinowymi. Zapachowe, kolorowe. Ponadto do wszystkich oferujemy dodatki, dzięki jakim można im nadać dodatkowego uroku, jak również zapobiec przelenia się wosku na obrusy lub stół. Z zasobów naszego sklepu mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak również organizatorzy dużych imprez okolicznościowych. Zawsze staramy się realizować zamówienia w ekspresowym tempie.

© Copyright Serwet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Project i wykonanie: virtual people