Zaloguj  Zarejestruj  Zwroty i wymiana
Serwet
  Twój koszyk jest pusty.
 
Produkty
lub napisz: sklep@serwet.pl

Etui na sztućce

 
Serwetki - o ile na przebieg samej uroczystości nie zawsze mamy wpływ, to na wystrój stołu jak najbardziej. Współcześnie na rynku jest wielu producentów oferujących atrakcyjne ozdoby i dekoracje. Oczywiście wraz z oczekiwaniami, owe produkty przybierają rozmaite formy. Oferujemy różnorodność asortymentu, począwszy od klasycznych papierowych, kończąc na wyszukanych kolekcjach. Przy tym zachwyca różnorodność barw i wzornictwa.

Stanowią one bardzo ważny element wystroju. Wydaje się być niczym wobec ekskluzywności talerzy i sztućców, przy dekoracjach kwiatowych nie rzucają się w pierwszej chwili w oczy. Niemniej są doskonałym uzupełnieniem do całości. Nie mogą być „obojętnie jakie”, muszą nawiązywać do konwencji całego wystroju sali, a także do wzornictwa stołu i jego ozdób. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment, dziesiątki rozmaitych produktów sprawiają, że można je będzie odpowiednio dopasować do klimatu każdego wydarzenia.

Nasze produkty doskonale nadają się do dekoracyjnego składania. Przy tym pragniemy nadmienić, że są one wykonane z wysokiej jakości materiału, papierowe ale trwałe. Dzięki czemu ich funkcjonalność jest bardzo wysoka. To produkty, które upiększą każdy stół np w domu weselnym. W naszej ofercie znajdują się także produkty dedykowane innym uroczystościom. Zachęcamy do zapoznania się z nasza propozycją.

© Copyright Serwet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Project i wykonanie: virtual people