Zaloguj  Zarejestruj  Zwroty i wymiana
Serwet
  Twój koszyk jest pusty.
 
Produkty
lub napisz: sklep@serwet.pl
Regulamin
 1. Sklep internetowy, działający pod adresem super-serwet.pl prowadzony jest przez firmę SERWET Beata Kordowska, nr NIP 858-143-16-50, nr REGON: 320520625, z siedzibą przy ul. Orląt Lwowskich 20, 74-101 Gryfino. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Kontakt z Usługodawcą odbywa się: elektronicznie poprzez adres poczty e-mail: sklep@super-serwet.pl, telefonicznie poprzez numery: +48 601 171 915, +48 535 115 785 w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 14:00 w soboty.
 3. W celu dokonania zakupów, należy zarejestrować się sklepie super-serwet.pl. Rejestrując się w naszym sklepie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, które musisz podać w formularzu. Dane jakie należy podać to :
  - Imię i nazwisko
  - Adres
  - Numer telefonu 
  - Adres e-mail
  - Nazwa firmy oraz nr NIP, w przypadku firm.
 4. Realizacja zamówienia odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w części "Wysyłka".
 5. Zamówienie złożone w sklepie internetowym www.super-serwet.pl jest następnie weryfikowane.
 6. W zamówieniu określony jest sposób zapłaty za towar. Obecnie możliwe są następujące formy płatności: przelewem tradycyjnym (wysyłka towaru po wpłynięciu wymaganej kwoty na konto), Dotpay.
 7. Jeżeli zamówienie składane jest przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą, faktura VAT będzie wystawiona bez podpisu odbiorcy.
 8. Wszystkie ceny podane w sklepie, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 9. Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
 10. Oferta towarów przedstawiona w sklepie internetowym www.super-serwet.pl nie odzwierciedla stanów magazynowych i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na kontakt telefoniczny lub mailowy.
 11. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony (oceny tej dokonają po otrzymaniu towaru - pracownicy www.super.serwet.pl). Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymaną wraz z nim fakturę lub paragon. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podane konto w ciągu 14 dni.
 12. Rejestrując się w sklepie internetowym www.serwet-spa.pl wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie poczty e-mail informującej o nowościach w ofercie i promocjach.

Informacja o danych osobowych

Wszystkie informacje, które będą musiały zostać podane w trakcie wprowadzania zamówienia oraz jego realizacji zostaną użyte wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., Nr 2135 z późn.zm.) określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych osobowych. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanym w skrócie „RODO”.

Najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, które są wykorzystywane przez Sklep internetowy super-serwet.pl. zostały przedstawione w naszej Polityce Prywatności.

Informacje te zostały przygotowane z uwzględnieniem „RODO”, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Użytkownik sklepu internetowego jest odpowiedzialny za nie udostępnianie swojego identyfikatora (e-mail) i hasła osobom trzecim oraz ponosi wszelkie ewentualne konsekwencje finansowe i prawne takiego udostępnienia.

© Copyright Serwet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Project i wykonanie: virtual people